fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Makaronash Vanitosa 22 Cm

5.420 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Tenxhere
• Përmasat: 22 cm
• Materiali: Inoks / Celik
• Kapaciteti: 4,6 Lt
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444102949 SKU: 8056444102949 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Makaronash Vanitosa 22 Cm

Tenxhere makaronash Vanitosa me trup çelik inox 18/10 dhe shtrese alumini qe rrezatojne me nxehtesi per performance te larte gatimi. I paisur me kapak inoksi me vrima qe ben te mundur daljen e avullit gjate vlimit dhe kullimit te makaronave pas zierjes. Doresat plastike rezistente ndaj nxehtesise perbejne nje kapje te forte dhe te sigurt. Nga firma Tognana kjo tenxhere me kapacitet 4,6 Lt eshte e nevojshme te jete ne kuzhinen tuaj.

Tenxhere Makaronash Vanitosa 22 CmHollësi të tjera mbi produktin: 
• Ref: 10050
• Shërben: Për gatime 
• Përdoret në Shtëpi | Restorant 
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse 
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.