fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Travel Vela 7 Lt

2.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 7 Lt
• Përmasat:26x17x16 cm
• Materiali: Polietilen | Termike
• Ngjyra: Blu
• Veçori: Termike
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303308713 SKU: 8000303308713 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Travel Vela 7 Lt

Cante Termike Travel Vela 7 Lt për ushqimin e drekës,  e pajisur me veshje termike prej polietileni 10 mm, pa përmbajtje  me përmasa 26x17x16 cm dhe me kapacitet 7 litra nga Gio’Style. Çanta është e pajisur me një rrip të rehatshëm të rregullueshëm për shpatulla për transport të lehtë dhe rripa në pjesën e pasme për ta lidhur atë në timonin e biçikletës. Mund të përdoret për paketimin dhe mbajtjen e ushqimeve të ndryshme dhe ruan temperaturën e ushqimit deri në 9 orë.

Cante Termike Travel Vela 7 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10055
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret: Shtëpi | Punë | Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:09

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.