fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Salce Me 4 Ndarje

540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Mbajtese Salce me 4 Ndarje
• Kapaciteti:0.4 l secila kuti
• Përmasat: 15 x 15 x 5,7 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Kuqe | E Bardhë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136001833 SKU: 8001136001833 Kategoritë: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Salce Me 4 Ndarje

Mbajtese Salce Me Ndarje enë për zarzavate dhe salca të markës  italiane Snips është një set praktik për ruajtjen dhe ngrirjen e produkteve me porcion. Kompleti përbëhet nga katër enë të vogla 100 ml me kapak të varur, të shtrënguar me kapëse dhe një mbajtëse për to. Kontejnerët dhe mbështetësja janë prej plastike dhe silikoni të kategorisë ushqimore pa BPA. Këto kontejnerë mund të ruhen në frigorifer dhe ngrirës, ​​si dhe mund të lahen edhe në pjatalarëse.

Mbajtese Salce Me 4 NdarjeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10067
• Shërben: Për Mbajtëse Salce
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.