fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Sirio Prerese Perimesh e Mesme 3D

2.380 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Prerëse perimesh
• Përmasat: Ø 20xh8,5Cm
• Materiali:Inoks
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004740080805 SKU: 8004740080805 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Sirio Prerese Perimesh e Mesme 3D

Sirio Prerese Perimesh e Mesme 3 D tërësisht në çelik inox ka këmbë të palosshme që përshtaten me çdo enë dhe 3 disqe të ndërrueshëm me vrima të ndryshme. Dorezë praktike për përdorim më të lehtë dhe 3 disqe të ndërrueshem me vrima të ndryshme për të marrë 3 lloje të ndryshme prerjesh. E dobishme për purenë dhe grirjen e perimeve, patate, domate dhe shumë më tepër. I pandryshueshëm në kohë, çeliku inox garanton higjienë dhe siguri në kontakt me ushqimin, siguron performancë të shkëlqyer dhe jetë të gjatë. Ky aksesor si enë kuzhine është i lehtë për t’u pastruar.

Sirio Prerese Perimesh e Mesme 3DHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10085
• Shërben: Prerese e perimeve
• Përdoret kryesisht në Shtëpi
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.