fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Friends Time Turquoise Pjate 25 cm

430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatë
• Përmasat: 25 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: E kaltër
• Dekori: I thjeshtë me lakim
• Veçori: Rezistente
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314771275 SKU: 883314771275 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Friends Time Turquoise Pjate 25 cm

Friends Time Turquoise Pjate 25 cm nga Luminarc janë deri në 3 herë më të forta se çdo qeramikë, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe do të sigurojë përdorim afatgjatë në përdorimin tuaja të ushqimit ose ngrënies.  Diametri dhe thellësia e kësaj pjate e bën atë ideale për të shërbyer edhe meze të shijshme. Kjo pjatë nga Luminac mund të përdoret në shtëpi, restorant si një enë kuzhine që nuk duhet te mungojë në shtrimin e tavolinës.

Friends Time Turquoise Pjate 25 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10091
• Shërben për ushqime
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:39

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.