fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Portata Ethnic 12 Cm

390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 12 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: E Bardhë| Vishnje
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444266795 SKU: 8056444266795 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tas Portata Ethnic 12 Cm

Tas Portata Ethnic 12 cm nga Tognana do të sjellë aromën etnike me ngjyrat e qëndisjeve tipike sardenë në tryezën tuaj për një set të plotë për ushqimet e para, aperitivët dhe kuzhinën tuaj. Ky tas prej porcelani është ideal për të shërbyer ushqime të lehta për t’i ndarë gjatë aperitivëve me miqtë tuaj, ose ëmbëlsira për t’i dhënë fund të ëmbël mbrëmjeve tuaja me miqtë.

Tas Portata Ethnic 12 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10107
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.