fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Golf Torres Orange 14 Cm

680 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 14 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: E Bardhë |Mustard
• Dekori: Me dizenjo
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444251869 SKU: 8056444251869 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tas Golf Torres Orange 14 Cm

Tas Golf Torres Orange 14 Cm,e mobilon tryezën në një mënyrë moderne dhe bashkëkohore, duke i dhënë asaj një pamje thjesht vjeshtore falë lojës së alternuar të ngjyrave në nuancat e kuqe tulle, portokalli dhe të verdhë okër, tipike të sezonit. Ky tas me ngjyrë okër të verdhë 14 cm është ideal për të shërbyer ushqime të vogla dhe aperitivë ose për mëngjes, dhe mund të kombinohet me aksesorë të tjerë kuzhine dhe tekstile të linjës për një shërbim të plotë tavoline.

Tas Golf Torres Orange 14 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10111
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.