fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Golf Torres Brown 14 Cm

680 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 14 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: E Bardhë| Kuqe
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444251838 SKU: 8056444251838 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Golf Torres Brown 14 Cm

Tas Golf Torres Brown 14 Cm. Tognana e mobilon tryezën në një mënyrë moderne dhe bashkëkohore, duke i dhënë asaj një pamje thjesht vjeshtore falë lojës së alternuar të ngjyrave në nuancat e kuqe tulle, portokalli dhe të verdhë okër, tipike të sezonit. Kjo bolo e kuqe tulla 14 cm është ideale për të shërbyer ushqime të vogla dhe aperitivë ose për mëngjes, dhe mund të kombinohet me aksesorë të tjerë kuzhine dhe tekstile nga linja për një shërbim të plotë tavoline.

Tas Golf Torres Brown 14 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10115
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.