fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Moka per Kafe Bra 4 Filxhane

5.360 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Aparat moka
• Masa: 4 Filxhanë
• Kapaciteti: 48 cl
• Përmasat: 17 cm
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Gold | Gri e errët

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796116363 SKU: 8411796116363 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Moka per Kafe Bra 4 Filxhane

Përgatitja e kafesë me një aparat avangard, me dorezë ergonomike dhe me ngjyrë të artë e kombinuar bukur me atë të errët e bëjnë mjaft të veçantë këtë Moka Kafeje. Falë këtij aparati kafeje me lehtësi në përdorim, ju mund të shijoni aromën e kafes në nisje të çdo dite. Moka per Kafe Bra 4 Filxhane përbëhet prej inoksi 18/10 të cilësisë së lartë. Kjo Moka është rezistent ndaj konsumit dhe me bazë difuzor me induksion të plotë, e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave. Kjo moka kafeje moderne e prodhuar nga Bra Isogona, shquhet për ngjyrat e saj elegante.

Moka per Kafe Bra 4 FilxhaneHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10120
• Shërben: Për bërjen e kafes
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Edhe për pllakë me induksion
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.