fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mulli Piperi Easy Acea

2.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mulli Piperi
• Përmasat 22×5 cm
• Materiali: Akrilik
• Ngjyra: Transparente | Bardhë
• Dekori: Me harqe
• Veçori: Me kokë të çmontueshme

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636255605 SKU: 8008636255605 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mulli Piperi Easy Acea

Mulli Piperi Easy Acea për lumturinë tuaj në kuzhinë siç është kujdesur për pjesën tjetër.Edhe kuzhinierët më të apasionuar të shtëpisë besojnë se disa përgatitje janë të gjata dhe të mërzitshme: enët mekanike të kuzhinës presin, grijnë, presin, shtypin, rrotullojnë, përziejnë, dekorojnë dhe presin shpejt dhe në mënyrë praktike.

Mulli Piperi Easy AceaHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10135
• Shërben: Për të bluar erëza
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Pastrohet lehtë
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.