fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Super Gote Me Fron 60 cl

4.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 60 cL
• Përmasat: Ø 22 cm në krye
• Materiali: Qelq i kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622016954 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Super Gote Me Fron 60 cl

Super Gote Me Fron 60 cl këto gota vere të kuqe vijnë nga seria Super e markës Luigi Bormioli. Ky grup gotash prej 6 copëshe ka një kapacitet prej 600 ml dhe janë prej qelqi kristal. Kështu, këto gota ofrojnë rezistencë të mirë mekanike ndaj goditjeve. Gotat mund të lahen në pjatalarese dhe baza është e përforcuar me titan, i cili mbron sipërfaqen e xhamit nga konsumimi dhe brishtësia. Luigi Bormioli është një markë e Italisë Veriore e njohur për qelqin e tij kristal jashtëzakonisht të pastër dhe cilësinë e lartë.

Super Gote Me Fron 60 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10138
• Shërben: për Verë | Cocktail
• Përdoret: Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:45

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.