fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Simax 0.2 Lt

1.750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Filxhan
• Kapaciteti: 0.2 CL
• Përmasat: Ø 7.6×7.6 11.4Cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra:Transaprent
• Made in EU

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419152948 SKU: 8593419152948 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Simax 0.2 Lt

Filxhane Simax 0.2 Lt produktet e qelqit me dy mure, me dy mure, termike, janë krijuar për të mbajtur temperaturën e pijeve më gjatë; Ato janë bërë prej xhami me cilësi të lartë rezistente ndaj nxehtësisë, i cili është rezistent ndaj temperaturave nga -40 ° C deri në 300 ° C dhe i destinuar për kontakt me ushqimin. Xhami SIMAX ka një rezistencë të lartë ndaj agjentëve kimikë; është i lëmuar dhe jo poroz, krejtësisht transparent dhe rezistent ndaj korrozionit. Ato janë të këndshme, moderne, perfekte për çajra dhe kafe ,ekspres, kapuçino, kafe latte dhe të tjera.

Filxhane Simax 0.2 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10145
• Shërben: Për Kafe | Kapuçino | Çaj
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.