fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Inoksi Minika 16x4 cm

1.790 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 16×4 cm
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metali
• Dekori: E Papërcaktuar
• Veçori: Veshje e brëndshme mat
• Made in Turkey

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607001402 SKU: 8691607001402 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Inoksi Minika 16×4 cm

Tigan Inoksi Minika me diametër 16 cm, lartësi 4 cm dhe vëllim 0,5 l modeli është inoksi, i cili është higjienik, rezistent ndaj korrozionit, nuk kap aromat ose shijet dhe ka një jetëgjatësi të gjatë shërbimi. Ka një pamje të lëmuar dhe elegante, ku kapaku nuk është i përfshirë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave duke përfshirë induksionin dhe sigurisht larjen në pjatalarëse.

Tigan Inoksi Minika 16x4 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10159
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për te gjitha sobat
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.