fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Aqua Set Tenxhere Inoksi (4Cope)

12.630 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Tenxhere
• Kapaciteti: 1.6lt, 1.8lt, 3.5lt, 5,5 lt
• Përmasat:16x8cm , 16×9cm , 20x11cm, 24x12cm
• Materiali: Inoks Mat 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Made in Turkey

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607019773 SKU: 8691607019773 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Aqua Set Tenxhere Inoksi (4Cope)

Aqua Set Tenxhere Inoksi komplet enë gatimi 4 copë Dimensionet: 16×8 cm 1,6 lt /16×9 cm 1,8 lt /20×11 cm 3,5 lt /24×12 cm 5,5 lt /18/10 çelik inoks, bazë kapsule super homogjene, pa përçueshmëri të sigurt. Doreza dhe maja prej çeliku sigurojnë kursim maksimal të kohës dhe energjisë falë sistemit bazë, i cili siguron transferimin më të lartë të nxehtësisë në të gjitha llojet e pllakës së gatimit, duke përfshirë induksionin.

Aqua Set Tenxhere Inoksi (4Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10165
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Përdoret edhe në soba me induksion
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:07

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.