fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tabaka Woddy 36X26 Cm

1.140 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tabaka
• Përmasat: 36×26 cm
• Materiali: Bambu | Melamina
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: Lakim anësor me dorezë
• Veçori: Është kundra lagështirës

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402442973 SKU: 8010402442973 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tabaka Woddy 36X26 Cm

Tabaka Woddy 36X26 Cm një eleganc e ardhur nga CasaCollection. Tabaka e krijuar nga bamboo me fibra duke e bërë atë Eco-friendly me mjedisin dhe me një model elegant.

Tabaka Woddy 36X26 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10235
• Shërben: për shërbim
• Përdoret në Shtëpi
• Cilësia: Dru natyral | Ekologjik
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:24

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.