fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron Log 22 Cl

770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota
• Kapaciteti: 22 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in France

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314578461 SKU: 883314578461 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Log 22 Cl

Gote pa fron Log 22 Cl me nje paketim 6 cope. Dizajni i thjeshtuar i koleksionit Log në asnjë mënyrë nuk do të thotë se është një gamë pa veçori; këto gota të thjeshta janë zgjidhja perfekte për ata që kërkojnë enë kuzhine qelqi elegant dhe praktikisht të pakrahasueshme: të shkëlqyera për të gjithe ata që kërkojnë një zgjidhje inteligjente qelqi. Arcoroc i sjell dhe ne madhesi te ndryshme. Forma e tyre ben te mundur vendosjen njera mbi tjetren per te krusyer vend ne hapesirat tuaja ne shtepi apo bare dhe hotele.

Gote Pa Fron Log 22 ClHollësi të tjera mbi produktin:

• Ref: 10244
• Shërben: Për pije / uje
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.