fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Artic Kane Me Ftohes 2,8 Lt

1.500 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kanë
• Kapaciteti: 2.8 Liter
• Përmasat: 19 x 16 cm
• Përmasat: h 25 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente | Kapak Blu
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713090547 SKU: 8002713090547 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Artic Kane Me Ftohes 2,8 Lt

Artic Kane Me Ftohes 2,8 Lt modeli i linjes Borgonovo. E quajtur “Arctic” për të gjitha arsyet e duhura, kjo enë frigoriferike është një domosdoshmëri për koleksionin tuaj të kuzhinës verore. Duke i mbajtur ato kafe të lezetshme të ftohta, limonada të lezetshme të ftohta gjatë kohëve përvëluese, pjesa e sipërme e saj blu e ftohtë dhe qelqet e papërlyera italiane.

Artic Kane Me Ftohes 2,8 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10258
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.