fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kuti Per Ndihmen E Shpejte 25×17 cm

710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse
• Kapaciteti: 3 kg
• Përmasat: 25 × 17,4 × 11,2 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Bardhe
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136001727 SKU: 8001136001727 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kuti Per Ndihmen E Shpejte 25×17 cm

Kuti per ndihmen e shpejte nga Snips qe është një kompani me bazë në jug të Milanos. Që nga fillimi i tij, Snips ka synuar "të inkorporojë dizajn inovativ italian në produktet shtëpiake të drejtuara nga konsumatorët". Çdo produkt është prodhim italian. Snips parashikon nevojat e konsumatorit, duke ofruar produkte për zgjidhjen e problemeve nje nder to eshte dhe kjo kuti qe sherben per ruajtjen e medikamenteve te ndryshme ,gjithashtu dhe per ndihmen e shpejte. Ky produkt mund te vendoset ne frigoriger ne temperaturen -25 grade C dhe ne mikrovale per +110 grade C. Ka nje mbyllje sigurie e cila mban kapakun te fiksuar mire.

Kuti Per Ndihmen E Shpejte 25×17 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10260
• Shërben: Për ndihmen e shpejte
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.