fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron Mamy Green 0,35 Cl

310 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 Cope
• Kapaciteti: 0,35 Lt
• Përmasat: 8,2 x 10,1 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Jeshile / Blu
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8005989225194 SKU: 8005989225194 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Mamy Green 0,35 Cl

Gote pa fron mamy green 0,35 Cl vjen ne nje paketim 6 cope nga Tontarelli. Gota plastike te pershtatshme per piknik ose per organizime festash familjare per perdorimin e pijeve freskuese.Produkti vjen ne ngjyren blu dhe te jeshile. Materiali plastik i pa demshem per organizmin.Permasat e kaseaj ene kuzhine zene nje hapesire te vogel ne cantat e piknikut apo hapesirat ne shtepine tuaj.0,35 L | Ø8,2 x lartësi 10,1 cm

Gote Pa Fron Mamy Green 0,35 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10279
• Shërben: Për pije freskuese
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.