fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Kuzhine Bamboo 28x21 Cm

820 L

Hollësi të veçanta mbi produktin:
• Përmasat: 28x21Cm
• Materiali: Bambu | Akacie
• Dendësia: Kompakte
• Ngjyra: Bezhë
• Përdoret kryesisht për perime

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402381265 SKU: 8010402381265 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Kuzhine Bamboo 28×21 Cm

Bazament Kuzhine Bamboo ,kjo dërrasë e vogël prerëse bambuje është e mrekullueshme për prerjen e mishit, frutave, perimeve ose djathit. Pllakat prerëse bambu bëjnë dërrasa prerëse të shkëlqyera për kuzhinën pasi dendësia e fortë e drurit kërkon mirëmbajtje minimale. Bambu i reziston mbajtjes së ujit për zvogëlimin e rrezikut të shtrembërimit dhe plasaritjes gjithashtu.Për pastrim fshijeni me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Bazament Kuzhine Bamboo 28x21 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10295
• Shërben: Për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Cilësia: Dru natyral | Ekologjik
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:03

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.