fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kane Me Kapak Flexy Blue 1 lt

390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kane
• Kapaciteti: 1 Lt
• Përmasat: 10,6 x 17,4 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713601576 SKU: 8002713601576 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kane Me Kapak Flexy Blue 1 lt

Kane me kapak Flexy Blue nga Borgonovo 1 lt. Nëse po mendoni të rinovoni kuzhinën tuaj atehere ju duhet dhe nje kane uji. E perbere nga qelq i paster dhe rezistent,gjithashtu e paisur dhe me nje kapak plastik ne ngjyre blu i cili ka nje hapje dhe mbyllje karakteristike per hedhjen e ujit ne gote. Permasat 10,6 x 17,4 cm pershtaten me se miri ne hapesirat tuaja ne kuzhine.

Kane Me Kapak Flexy Blue 1 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10303
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.