fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri Me Doreze 17x35x2 Cm

1.270 L

Hollësi të veçanta mbi produktin:
• Përmasat : 17x35x2Cm
• Materiali: Bambu | Akacie
• Dendësia: Kompakte
• Ngjyra: Bezhë
• Përdoret kryesisht për perime

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900000155 SKU: 8020900000155 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri Me Doreze 17x35x2 Cm

Bazament Druri Me Doreze 17x35x2 Cm pllakë prerëse praktike në dru të fortë ahu e përshtatshme për çdo lloj ushqimi. Falë dizajnit të tij klasik, ai përshtatet më së miri me çdo lloj rasti, në fakt është ideal jo vetëm për prerjen e ushqimit, por edhe për të servirur djathëra, mish, ushqime e shumë të tjera drejtpërdrejt në tryezën tuaj.

Bazament Druri Me Doreze 17x35x2 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10312
• Shërben: Për prerje perimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Cilësia: Dru natyral | Ekologjik
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.