fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pils Gote Pa Fron 38 Cl (4Cope)

1.840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 4 Gota
• Kapaciteti: 38 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360080292 SKU: 8004360080292 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pils Gote Pa Fron 38 Cl (4Cope)

Polis Gote Pa Fron është i shkëlqyer për atë takim me miqtë ose familjen. Forma e saj e gjatë dhe konike me buzë të gjerë e bën këtë gotë të përshtatshme për birrat e tipit Pilsen, pasi lejon formimin e një shkume kremoze dhe i drejton aromat në hundë. Bëhet fjalë për një set prej 4 gotash me një kapacitet 385 ml secila. Të qëndrueshme, këto gota birre janë bërë prej qelqi, një material që marka është e famshme për prodhimin me burimet më të mira natyrore.

Pils Gote Pa Fron 38 Cl (4Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10316
• Shërben: Për pije freskuse |Birrë
• Përdoret në Shtëpi | Hotel |Restorant | Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:39

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.