fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Efficient Zgare Metalike 24 cm

4.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi Përmban 1 Zgarë metalike
• Përmasat: 24 x 24 cm
• Materiali: Gizë e përforcuar
• Ngjyra: E zezë
• Aksesorë: Ka 2 doreza silikoni
• Dekori: Me vija të gdhendura

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107736 SKU: 8411796107736 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Efficient Zgare Metalike 24 cm

Efficient Zgare Metalike 24 cm ka një trashësi të trupit prej 3,8 mm e cila lejon ruajtjen maksimale të nxehtësisë. Me induksion të plotë, hekuri e bën produktin të shkëlqyeshëm për përdorim edhe në pllakë me induksion. I përshtatshëm për të gjitha pllakat e sobave duke përfshirë induksionin, Efficient Iron Tave nga Bra Isogona mund të përdoret edhe në furrë. Mungesa e nikelit e bën atë të përdorshëm për gatimin e enëve të destinuara për ata që janë alergjikë ndaj tij. Ka doreza silikoni izolues termik që hiqen lehtësisht dhe pastrohen lehtë.

Efficient Zgare Metalike 24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10323
• Shërben: Për gatime me pjekje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:12

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.