fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Katror Frigoverre 15x15 Cm

1.080 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 15x15x h7Cm
• Materiali: Qelq
• Materiali i kapakut: Bambu
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Pa Dekor
• Made in Italy

 

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360093308 SKU: 8004360093308 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Katror Frigoverre 15×15 Cm

Tas Katror Frigoverre 15×15 cm ushqimi juaj do të qëndrojë i freskët më gjatë me këtë enë qelqi. Falë kapakut prej druri me sistem thithjeje, ushqimi juaj mbahet i sigurt dhe hermetik. Tabaka është katrore dhe përshtatet lehtësisht në frigorifer ose frigorifer. E përkryer për përdorim të përditshëm!

Tas Katror Frigoverre 15x15 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10331
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.