fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Simax Set Tava Qelqi (3 Cope)

3.380 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Tava
• Kapaciteti: 1,5 l / 2,5 l / 3,5 l
• Përmasat:
– 27 x 18 x h6,2 cm
– 31 x 23 x h6,2 cm
– 35 x 27 x h6,2 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I thjeshtë
• Made in: Czech Republic

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419484339 SKU: 8593419484339 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Simax Set Tava Qelqi (3 Cope)

Simax Set Tava Qelqi përmban 3 tava drejtkëndore, të prodhuara nga qelq rezistent ndaj temperaturave nga -40 °C në +300 °C. Mund të përdoret për pjekje tavash apo ëmbëlsirash. Ky produkt mund të lahet në pjatalarëse. Falë qëndrueshmërisë së lartë të këtyre produkteve prej qelqi, tava duket si e re edhe pas përdorimit të shumëfishtë. Është miratuar për kontakt me ushqim si në ambiente shtëpiake ashtu edhe në ato profesionale.

Simax Set Tava Qelqi (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10335
• Shërben: Kryesisht për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.