fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Primizie Kavanoz Hermetik 310 Cl

650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Copë
• Materiali: Qelq, me mbyllje hermetike
• Ngjyra: Transparete
• Kapacileti: 310 cl
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713117381 SKU: 8002713117381 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Primizie Kavanoz Hermetik 310 Cl

Primize Kavanoz Hermetik  qelqi katrore dekorative me kapak të rrumbullakët dhe mbyllje me kapëse sipër, janë të përfunduara me një vulë gome të bardhë.  Ato janë perfekte për ruajtjen e një game të tërë ushqimesh të thata si orizi, mielli, çaji dhe kafeja etj. Kavanozët janë gjithashtu shoqëruesi i përsosur për ruajtjen e frutave, reçelrave .

Primizie Kavanoz Hermetik 310 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10347
• Shërben: Për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorante
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.