fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Tasa Inoksi Efficient (3 Cope)

4.790 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi Përmban 3 Tasa me kapak
• Përmasat: 12-16-20 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Metalike | Portokalli
• Aksesorë: Ka 3 kapakë silikoni

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796116080 SKU: 8411796116080 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Tasa Inoksi Efficient (3 Cope)

Set Tasa Inoksi Efficient efikasë prej inoksi është ideale për t’ju ndihmuar të përgatitni recetat tuaja. Prodhuar nga Bra Isogona, madhësitë e tyre janë shumë të përshtatshme për përgatitjen e brumit tuaj të ëmbël, të tilla si biskota ose cupcakes, dhe lënien e tyre të freskëta në frigorifer. Këto ene kuzhine janë perfekte për të lënë brumin briosh, bukën ose brumin e pasuruar të ngrihet. Baza e saj e mbështjellë me silikon nuk rrëshqet për të parandaluar lëvizjen e tyre gjatë përzierjes së përbërësve. Perdorimi i këtij seti në kuzhinë jep një kënaqësi të veçantë duke i shtuar siguri recetës suaj.

Set Tasa Inoksi Efficient (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10366
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.