fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rocaleo Dark Grey Tas 14 cm

800 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tas
• Përmasat: 14 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: E Bardhë| Gri
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314693621 SKU: 883314693621 Kategoritë: , , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Rocaleo Dark Grey Tas 14 cm

Rocaleo Dark Grey tas 14 cm me një strukturë të papërpunuar, si shkëmbi i lëmuar natyrshëm nga koha, me një kombinim delikat midis shkëlqimit të ngjyrave brenda dhe efektit të papërpunuar dhe të ashpër në pjesën e jashtme. E bërë nga porcelani tepër i fortë, kjo linjë pjatash e ka kaluar me sukses testet e rezistencës ndaj goditjeve termike dhe mekanike, duke përmbushur kështu në mënyrë perfekte kërkesat e profesionistëve të kateringut. Frymëzohuni dhe personalizoni tryezën tuaj për ta bërë atë unike duke kombinuar të gjitha ngjyrat dhe modelet e pjatave Rocaleo nga Arcoroc.

Rocaleo Dark Grey Tas 14 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10377
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.