fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjatance Friends Time Black 30x26Cm

540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatë
• Përmasat: 30×26 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I thjeshtë
• Veçori: Rezistente
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314620283 SKU: 883314620283 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjatance Friends Time Black 30x26Cm

Pjatance friends time black me permasa 30×26 cm është bërë nga xhami i zi i kalitur. Xhami i nënshtrohet një trajtimi specifik forcues për të garantuar qëndrueshmëri më të mirë termike dhe mekanike gjatë përdorimit. Është një material jo poroz, kështu që nuk mban asnjë mikroorganizëm. Kjo pjatë mund të përdoret si në shtëpi ashtu edhe në restorante.

Pjatance Friends Time Black 30x26CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10383
• Shërben: Për ushqime
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.