fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mythos Nylon Grey Lopate Me Kullim

610 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë për kullim
• Sasia për çdo lloj: 1 copë
• Materiali: Silikoni dhe plastik
•Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 200 ° C
• Ngjyra: Gri
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257314266 SKU: 8000257314266 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mythos Nylon Grey Lopate Me Kullim

Mythos Nylon Grey Lopate Me Kullim modeli praktik i Tognana. Modeli është praktik dhe i lehtë, është ideal për rrokullisje dhe servirje të ushqimit.

Mythos Nylon Grey Lopate Me Kullim (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10406
• Shërben: Për gatime me skuqje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.