fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ruajtese Freskie Per Proshute

720 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 ruajtese per proshute
• Përmasat: 28,5 x 20,5 x 4,5 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Roze
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136003790 SKU: 8001136003790 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Ruajtese Freskie Per Proshute

Ruajtese freskie per proshute 1,5 lt. Nje tas i ceket drejtekendor me permasa 28.5 X 20.5 X 4.5 cm. Kapaku me kontur silikoni ben te mundur nje mbyllje hermetike ku ruan hapesiren ne frigorifer per shkak te formes se sheshte. Materiali plastike e riciklueshme dhe e pa demshme per organizmin. Nje kontenitor i tille eshte teper i nevojshem ne shtepite tuaja.

Ruajtese Freskie Per Proshute (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10411
• Shërben: për ruajtjen e proshutes
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.