fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mprehes Thikash 19 Cm

1.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1  Cope
• Përmasat: 19 x 5 x 6 cm
• Materiali: Plastikë | Inox | Rrëshir
• Ngjyra: E zeze
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267144043 SKU: 8007267144043 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mprehes Thikash 19 Cm

Mprehes thikash Barazzoni është i pajisur me 2 faza mprehjeje. Faza e pare me buzë e trashë nëse thika është plotësisht e mprehtë dhe faza e dyte me buzë e imët e përshtatshme për rifiniturim pas fazës së parë dhe për mprehjen periodike të tehut. Punon me të gjitha llojet e teheve, duke përfshirë ato prej çeliku të fortë me cilësi të lartë. Punon me të gjitha llojet e teheve, duke përfshirë ato prej çeliku të fortë me cilësi të lartë. Trupi me baze jo rreshqitese dhe me permasa 19x5x6 Cm eshte efektiv dhe komod ne perdorim.

Mprehes Thikash 19 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10452
• Shërben: për mprehjen e thikave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.