fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Harena Black 27 cm

540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat:27 cm
• Materiali: Arcopal
• Ngjyra: I Zi
• Dekori: Me viza
• Made in Franc

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314579574 SKU: 883314579574 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Harena Black 27 cm

Tas Harena Black 27 cm nga Luminarc. Tas sallate nga koleksioni Harena – enë tavoline prej xhami të zi të temperuar. Xhami i nënshtrohet një trajtimi specifik forcues për të garantuar qëndrueshmëri më të mirë termike dhe mekanike gjatë përdorimit. Harena për shkak të formës së saj të thjeshtë, cilësisë dhe modelit është tepër e populluar.

Tas Harena Black 27 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10457
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.