fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Efficient Plus 26 Cm

4.380 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Teflon
• Ngjyra: E zeze
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107552 SKU: 8411796107552 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Efficient Plus 26 Cm

Tigan Efficient plus 26 Cm me derdhje alumini jo i deformueshem. E konceptuar për të pasur qëndrueshmëri të shkëlqyer dhe performancë maksimale me një pamje të mirë për më gjatë. Gatuani me pak vaj. Profili i ri jongjitës pa PFOA me performancë superiore dhe rezistencë të lartë ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjes. I përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave, duke përfshirë induksionin. I pershtatshem per pastrim ne pjatalarese. Dorezë e bërë nga bakeliti termo-rezistent me një format ergonomik dhe të lehtë për t’u grumbulluar. Trashësia e trupit të tiganit 6 mm.

Tigan Efficient Plus 26 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10463
• Shërben: Per gatime te ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:59

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.