fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Gatimi prej Druri Olivium 30 cm

570 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:  1 Lugë druri
• Përmasat: 30 cm
• Materiali: Dru ulliri
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I thjeshtë

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008053321167 SKU: 8008053321167 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Gatimi prej Druri Olivium 30 cm

Në arredimin e kuzhinës, ato që kanë luajtur gjithmonë një rol themelor janë padyshim lugët dhe pirunjtë, ose më shpesh të quajtura ene kuzhine. Luge Gatimi prej Druri Olivium 30 cm ështët një ndër modelet që nuk duhet të mungojë në sirtarin e çdo kuzhine. E prodhuar nga druri i ullirit modeli është tepër rezistent ndaj nxehtësisë dhe lagështirës. Ato janë jo vetëm aleatë të vlefshëm në jetën tonë të përditshme, por edhe elementë të shkëlqyer dekorativë. Të aftë për t’i dhënë ambientit një detaj plus bëjnë që kuzhina jonë të uket më mikpritëse për momente të veçanta me miqtë apo familjen. Tek e fundit ulliri është miqësor me ambjentin!

Luge Gatimi prej Druri Olivium 30 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10481
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj nxehtësisë
• Të përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.