fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Efficient 35 cm

4.770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban : 1 Tavë
• Përmasat e jashtme: 35×27cm
• Trashësia e bazës: 6 mm
• Materiali: Teflon
• Ngjyra: E Zezë

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081319 SKU: 8411796081319 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Efficient 35 cm

Tave Efficient 35 cm drejtkëndëshe e cila  bashkon efikasitetin dhe cilësinë e lartë për gatim intensiv me rezultatet më të mira. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së tij me difuzion me induksion të plotë. Tava ofron shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin dhe pjekjen perfekte të të gjitha recetave tona. Kjo tavë është një enë kuzhine perfekte për cdo shtëpi.

Tave Efficient 35 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10488
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.