fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Facile Dual 22 cm

15.540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Presioni
• Përmasat: 22 Cm
• Kapaciteti: 6 Lt
• Materiali: Çelik inoks
• Veçori: Ka dy valvula në kapak
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267142124 SKU: 8007267142124 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Facile Dual 22 cm

Tenxhere Presioni Facile Dual nga Barazzoni. Plusi i vërtetë i kësaj tenxhere me presion është mekanizmi i saj me nofulla që ju lejon të hapni dhe mbyllni kapakun pa mundim dhe vetëm me njërën dorë, duke e rrotulluar dorezën qendrore me 45 °. Pajisja e gatimit me 2 presione e diferencuar sipas ushqimit. Falë fundit të tij të trashë dhe valvulës së sistemit të dyfishtë, ai redukton kohën e gatimit deri në 45% në krahasim me një tenxhere me presion tradicional. Kapaciteti i saj prej 4,5 ose 6 Lt dhe me nje diameter 22 cm eshte mjaftueshem per me shume se 5 persona. Tenxhere Presioni Facile Dual  ka plotësisht Material inoks 18/10.

Tenxhere Presioni Facile Dual 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10491
• Shërben: për gatime nën presion
• Përdorimi: Edhe për induksion
• Tenxherja lahet në pjatalarëse
• Kapaku lahet veçmas me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:42

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.