fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron Rock Bar 27 Cl

720 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 27 cl
• Përmasat: Ø 9.25h x8.4 cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712007508 SKU: 8411712007508 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Rock Bar 27 Cl

Gote Pa Fron Rock Bar ky model i cili ka një kapacitet prej 27 cl, është projektuar për të servirur ujë të gazuar, të gazuar ose tonik, por është i përshtatshëm edhe për lëngje, lëngje frutash dhe pije joalkoolike.Dizajni i shkel syrin në të kaluarën falë dekorimit që zbukuron bazën e xhamit, e cila zgjerohet në skajin e gjerë.Modeli është gjithashtu i disponueshëm jo vetëm në një version transparent, por edhe në nuanca delikate pastel që zbukurojnë më tej tryezën.Ashtu si gotat e tjera të koleksionit, ky model është në xhami të temperuar: praktik dhe rezistent, është i sigurt në larje enësh, i montuar në mënyrë të përkryer dhe që kursen hapësirë.

Gote Pa Fron Rock Bar 27 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10521
• Shërben: Për lëngje të ëmbla | Uji
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.