fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Metropol Tirreno (18 Cope)

7.640 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 22 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Kryesisht e bardhë dhe blu
• Dekori: Marina detare

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444146936 SKU: 8056444146936 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Metropol Tirreno (18 Cope)

Metropol Tirreno Set Pjatash për vaktet e përditshme familjare apo darkat festive me të ftuar të dashur, një komplet servirjeje që pasqyron elegancën dhe shijen e mirë të mikpritësit është thelbësor. Qoftë nëse zgjidhni një komplet me ngjyra të pasura dhe gazmore ose, përkundrazi, për disa të thjeshta, shërbimi i tavolinës duhet të plotësojë në mënyrë harmonike pamjen e kuzhinës. Prodhuar nga Tognana Porcellane ky set me ene kuzhine do të sjellë pak puhizë mesdhetare në tryezë ndaj merrni masa ta përshtasni. Qeramika e mirë dhe cilësore patjetër do t’i rezistojë kohës edhe pasa larjeve të njëpasnjëshme.

Set Pjatash Metropol Tirreno (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10527
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:09

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.