fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Placemat Lurex Or Shtroje 38 Cm

760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shtroje
• Përmasat: Ø 38 Cm
• Materiali:Ratan |Sindetik
• Ngjyra: Bronzi
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444263565 SKU: 8056444263565 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Placemat Lurex Or Shtroje 38 Cm

Placemat Lurex Or Shtroje me një prekje magjepsëse dhe shkëlqyese, Lurex është pjesë e markës së Tognana-s dhe është i përshtatshëm për të dekoruar miset tuaja gjatë sezonit të festave. E rrumbullakët dhe e mbështjellë me thekë të shndritshme, kjo dërrasë ari dekoron me stil ambientin me detaje të arta, ose mund të përdoret për drekat tuaja të shpejta ose pushimet relaksuese me shije dhe sharm elegant.

Placemat Lurex Or Shtroje 38 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10534
• Shërben: Për Shtrim Tavoline
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.