fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Sphera Tenxhere 24 Cm

3.620 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Copë
• Përmasat: 24 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E Zeze
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444128659 SKU: 8056444128659 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Sphera Tenxhere 24 Cm

Sphera Tenxhere  është koleksioni i ri i tenxhereve dhe tiganëve Tognana, i krijuar për të ofruar performancë të pakrahasueshme jo ngjitëse që ruan shijen natyrale të ushqimit. Sphera mori alumin ekstra të trashë termo-rrezatues + fund çeliku. Ndër veçoritë që e bëjnë Sphera unike: shtresa e mikrosferave prej porcelani siguron veti superiore jo ngjitëse. Baza e çelikut inox anti-deformim rrezatues termos-rrezatues lejon performancë të shkëlqyer në temperatura të larta edhe në induksion.

Sphera Tenxhere 24 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10539
• Shërben: Për gatime 
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.