fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Sherbimi Forno Black 40 cl

1.560 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: 17 x 9.5 Cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257443935 SKU: 8000257443935 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Sherbimi Forno Black 40 cl

Tenxhere Sherbimi Forno Black  materiali qeramikë të zezë nga linja Forno & Dintorni ka një diametër 15 cm dhe me doreza 17 cm. Ky tenxhere përbëhet nga një trup tenxhere me diametër 15 cm dhe një kapak qeramik, mund të përdoret si në furrat tradicionale ashtu edhe në mikrovalë. I sigurt në larës enësh.

tognana mignon grigio cocotte 1Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10546
• Shërben: Për gatime të ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.