fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Zgare Grancuci Country 34x24 Cm

4.690 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 zgare
• Përmasat: 34×24 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: Gri e errët
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444006803 SKU: 8056444006803 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Zgare Grancuci Country 34×24 Cm

Zgare grancuci country 34×24 cm diamanti në kuzhinën tuaj. Qëndrueshmëria e lartë e produkteve të serisë Country Chic është për shkak të teknologjisë LONG LIFE DIAMOND TECH. Veshje e brendshme jo ngjitëse, ultra e përforcuar me pluhur diamanti për të rritur rezistencën ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjes (Reziston deri në 100,000 cikle përdorimi me shpatull metalike). Dorezat me prekje të buta, me dekorim me efekt druri janë kundër rrëshqitjes dhe djegies. Trupi i farkëtuar prej alumini shpërndarja uniforme e nxehtësisë dhe fundi shumë i trashë i përshtatshëm edhe për induksion.

Zgare Grancuci Country 34x24 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatime pa yndyrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• I përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.