fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shporte Buke Papier 16x13 Cm

680 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shportë Buke
• Përmasat: Ø16×13 Cm
• Materiali:
• Ngjyra: Zezë
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444238969 SKU: 8056444238969 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Shporte Buke Papier 16×13 Cm

Shporte Buke Papier. Nuancat e ngrohta, efektet kromatike, goditjet me furçë të lëngshme dhe materiali i konsiderueshëm për efekte tredimensionale në vend.Një linjë aksesorësh për prakticitet dhe kënaqësi në kuzhinë, të kombinuara me shportat e dobishme të bukës Papier.

Shporte Buke Papier 16x13 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10558
• Shërben: Për si shportë buke
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:42

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.