fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Happy Coffee Filxhane 9 Cl

460 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Filxhan
• Kapaciteti: 9 Cl
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E Bardhë| Rozë| Jeshile
• Dekori: Me Shkrim
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444221442 SKU: 8056444221442 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Happy Coffee Filxhane 9 Cl

Happy Coffee Filxhane është ideale për fillimin më të mirë të ditës dhe për të rritur energjinë. Trendi tropikal është një domosdoshmëri në tryezën e sotme dhe përfshin ngjyrat e ndezura në të verdhë, rozë dhe blu, si dhe nuanca jeshile.

Happy Coffee Filxhane 9 Cl Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10563
• Shërben: Për Kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.