fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Happines Yellow 26x15x5 Cm

1.850 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 26x15x5 cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra:Verdhe
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444243055 SKU: 8056444243055 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Happines Yellow 26x15x5 Cm

Tave Happines Yellow një stil komunikues që përdor lojën me ngjyrat dhe sjell dinamizëm dhe pozitivitet në tavolinë dhe në shtëpi.Happines Sky Tave qeramike e projektuar në   përmasat 26X15cm dhe thellësi 5cm në ngjyrë bruz nga jashtë dhe të bardhë brenda në një kallëp të krijuar për gatim dhe pjekje.

Tave Happines Yellow 26x15x5 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10568
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.