fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Harena Black 20 Cm

270 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 20 x 20 cm
• Materiali: Arcopal
• Ngjyra: I Zi
• Dekori: Dizenjo me rreth
• Made in Franc

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314579567 SKU: 883314579567 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Harena Black 20 Cm

Harena Black D Tas 20 Cm i krijuar nga Luminarc Harena është frymëzuar nga unazat e një cirku. Koleksioni Harena sjell një stil ndryshe në tryezën tuaj familjare. Unazat krijojnë një dizajn të gjallë që zvogëlon pamjen e ashpër të opalit jashtëzakonisht të zi.

Tas Harena Black 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10575
• Shërben për tas supe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:05

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.