fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mixology Spirits Gote me Fron 23 cl

3.180 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota
• Kapaciteti: 23 Cl
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me Prerje të lehta
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622026922 SKU: 032622026922 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Mixology Spirits Gote me Fron 23 cl

Mixology Spirits Gote me Fron 23 cl këtu ku shijimi është një kënaqësi me koleksionin  Mixology e Luigi Bormioli. Shijoni pijet tuaja si rumi, whisky dhe likeret te ndryshme në gotën e duhur për të shijuar plotësisht aromën e pijeve, te frutave dhe luleve falë dizajnit elegant dhe të rafinuar. Me material qelq kristalor rezistent ndaj goditjeve dhe me nje dizajn me prerje të pjerrët rreth saj i shton një shije vërtet të vjetër gotës.

Mixology Spirits Gote me Fron 23 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10582
• Shërben: Për pije
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.