fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Top Class Of Gote Pa Fron 36,5 Cl

2.280 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 36,5 cl
• Përmasat: Ø 7,9  h 8,8 cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622013014 SKU: 032622013014 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Top Class Of Gote Pa Fron 36,5 Cl

Top Class Of Gote Pa Fron 36,5 Cl nga Luigi Bormioli është një pjesë bashkëkohore me linja të thjeshta dhe mure të hollë. Xhami kristali , i prerë me lazer, i prodhuar me teknologji moderne, rezistent ndaj thyerjes dhe i sigurt në makinë larëse enësh. Dizajn inovativ, elegant dhe funksional, i rekomanduar për ujë, lëngje, kokteje ose pije alkoolike.

Top Class Of Gote Pa Fron 36,5 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10598
• Shërben: Për lëngje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.